toc Рубрики

УПРАВЛІННЯ МИТНИМИ РИЗИКАМИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА

УПРАВЛІННЯ МИТНИМИ РИЗИКАМИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА

Управління митними ризиками: теорія та практика[Текст] : кол. моногр.;зазаг.ред. І.В. НесторишенатаВ.А. Туржанського. –Ірпінь-Хмельницький, 2018.: ФОП Мельник А.А., 2018. – 302с. – (Серія «Податкова та митна справа в Україні» ; том 115)

 Монографія є результатом наукових досліджень в межах виконання Тематичного плану наукових (науково-технічних) робіт ДФС України протягом 2016-2018 років.

У виданні всебічно проаналізовано теоретичні засади функціонування системи управління митними ризиками та можливість надання подальших спрощень митних процедур шляхом використання ризикоорієнтованих інструментів митного контролю, узагальнено особливості профілювання митних ризиків в контексті забезпечення митної безпеки України. Крім того, в монографії досліджено особливості застосування системи управління ризиками за різними сферами здійснення митного контролю, а саме: при митному контролі пасажирських переміщень через авіаційні пункти пропуску, міжнародних поштових та експрес-відправлень, при здійсненні аналізу зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання. Окремо розглянуто питання формування механізму аналізу ризиків в контексті впровадження системи попереднього інформування.

Монографія розрахована на фахівців з митної справи, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також на працівників митниць і учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Завантажити в pdf