toc Рубрики

НАУКОВЦІ ІНСТИТУТУ ПРОЙШЛИ СТАЖУВАННЯ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ МИТНИЦІ ДФС

НАУКОВЦІ ІНСТИТУТУ ПРОЙШЛИ СТАЖУВАННЯ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ МИТНИЦІ ДФС17-18 квітня 2019 року працівники Науково-дослідного центру митної справи НДІФП УДФСУ Ольга Нагорічна, Валерій Хома та Світлана Капітанець пройшли короткострокове стажування на базі Закарпатської митниці ДФС. Дане стажування було передбачене планом роботи НДІФП УДФСУ на 2019 рік та проходило в межах теми ННТР «Нормативно-правове удосконалення митної справи у сфері діяльності магазинів безмитної торгівлі», що виконується відповідно до Тематичного плану наукових (науково-технічних) робіт Державної фіскальної служби України на 2019 рік, затвердженого наказом ДФС від 27.02.2019 №150 на замовлення Департаменту організації митного контролю та оформлення ДФС.

З метою якісного виконання зазначеної ННТР та враховуючи рівень накопиченого досвіду в питаннях діяльності магазинів безмитної торгівлі, науковці Центру ознайомились з роботою структурних підрозділів Закарпатської митниці ДФС. У рамках стажування проведено 4-годинний круглий стіл, під час якого розглянули важливі аспекти, пов’язані з темою ННТР. До дискусії з проблем митного режиму безмитної торгівлі та діяльності магазинів безмитної торгівлі також долучились: заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Микола Ясевич, начальник юридичного відділу Лілія Дорофеєва, начальник управління організації митного контролю та оформлення Василь Татош, представник Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства ТОВ «Д’юті Фрі Трейдінг» Іван Завадяк та інші фахівці Закарпатської митниці ДФС. 

Важливим для розгляду питань, передбачених планом стажування стало відвідання митних постів «Ужгород» та «Тиса» Закарпатської митниці ДФС. Науковці НДЦМС не лише детально ознайомились з роботою магазинів безмитної торгівлі, а й предметно поспілкувались зі співробітниками цих торговельних підприємств і працівниками митних постів. Це дозволило отримати необхідну додаткову інформацію,  глибше зрозуміти суть досліджуваної проблематики та визначити подальші напрями наукових розвідок.

Досягнуто домовленості про подальшу співпрацю науковців Науково-дослідного центру митної справи НДІФП УДФСУ та працівників Закарпатської митниці ДФС.